U nás jako doma

Apartmán Verča

Vítejte na Lipně!

Vítejte na břehu Lipenského jezera.

Nový apartmán 510/8 ve zvýšeném přízemí, plně vybavený 2+kk o výměře 68 m + krytá lodžie + prostorná sklepní kóje v rekreačním resortu Riviera Lipno Vám poskytne kompletně vybavené zázemí.

2x TV, Free WIFI, plně vybavená kuchyň - nádobí, varná konvice, varná deska, elektrická vestavěná i mikrovlnná trouba, myčka a lednice s mrazákem, k dispozici je překapávač na kávu, kávovar na kapsle Nespresso, toastovač a topinkovač,  dětská židlička a postýlka, ...... a další vybavení (např. fén na vlasy, žehlička...), které Vám zde zajistí příjemný pobyt.

Soukromá prostorná sklepní kóje v domě přímo pod apartmánem.

Parkování je zdarma, na soukromém parkovišti přímo před domem za závorou.

Díky přístupu a bezbariérovém vstupu je apartmán vhodný i pro mladé rodiny s kočárkem, důchodce či handicapované osoby.

Nadstandardní bezbariérový apartmán, 150 metrů od pláže a s krásným výhledem na jezero v rekreačním parku Riviera Lipno je v sousedství nově vznikajícího moderního projektu Molo Lipno zde, jenž se bezesporu stane dominantou Lipna.

Apartmán je přesto v klidové zóně plné zeleně, bříz a borovic.

Krátkou procházkou se dostanete k přístavu Marina Lipno (200m), pláž, cyklostezku, k dalším sportovním a dětským aktivitám, k restauracím, kavárnám, obchodům s potravinami, půjčovnám sportovních potřeb atd. Vše potřebné na relax i sport je v dosahu.

Věříme, že u nás strávíte svůj odpočinkový čas plný relaxace a pohody.

Lipno nad Vltavou a jeho okolí nabízí, v létě i v zimě, široké možnosti pro sportovní vyžití, zábavu, dobrodružství, mnoho zajímavostí a atrakcí pro děti i dospělé.

Těšíme se na Vás


PS: apartmán se stále ještě průběžně vybavuje, tedy můžete být překvapeni něčím, co zde ještě nevidíte :-) :-)